Must have bizneswoman

Tytuł bizneswoman bez wątpienia zobowiązuje na rynku pracy. Jednak nie tylko. Bizneswoman to kobieta świadoma siebie i swoich możliwości.

A co, jak nie ubrania, jest w stanie w zdecydowanym stopniu podwyższyć poczucie własnej wartości? Szafa każdej bizneswoman powinna opierać się na kilku ubraniach, które są absolutnym must have. Zacząć należy przede wszystkim od eleganckiego, ale również wygodnego garnituru, który sprawdzi się nawet podczas wielogodzinnych podróży służbowych. Wspominając o garniturze nie można zapomnieć również o garsonce – niezbędnej podczas najważniejszych spotkań służbowych.

Kolejne niezwykle istotne ubrania to oczywiście eleganckie spodnie garniturowe oraz dopasowana marynarka. W szafie każdej bizneswoman nie może zabraknąć także eleganckich, dopasowanych koszul, oczywiście w kolorze śnieżnej bieli i błękitów. Na kolacjach służbowych niezastąpiona będzie prosta, klasyczna sukienka, a do tego oczywiście eleganckie szpilki i odpowiednia torebka.

Garderoba każdej bizneswoman powinna być utrzymana w klasycznym stylu. Ubrania powinny być w stonowanych i bezpiecznych kolorach. Najodpowiedniejsze będą oczywiście: czerń, biel, szarości i beże.

Aby garderoba nie była zbyt monotonna warto postawić np. na elegancką, białą koszulę o nieoczywistym kroju, z przewiązaniem pod szyją, ozdobną koronką lub falbanką. Stonowany ubiór można przełamać torebką w odważnym kolorze lub szpilkami wykonanymi z ciekawego materiału.

Elegancja nie musi być oczywista i nudna, dlatego warto do niej podejść z dystansem. Pamiętajmy, że nic na siłę.